ده دلیل که شما جذاب هستید

bartarinpanlsms.net-9

پیش از آنکه به خواندن ادامه دهید لطف کوچکی در حق من انجام می‌دهید؟ آینه‌ای بیابید، به خودتان نگاه کنید و به افکار و احساساتتان توجه نمایید. نمی‌خواهم دستتان بیاندازم. اشکالی ندارد. قول می‌دهم وقتی برگردید هنوز در خدمتتان باشم. انجام شد؟ بیایید ادامه دهیم. چه احساسی داشتید؟ مغزتان افکار مثبتی چون «امروز خیلی بامزه به نظر می‌رسم!» داشت یا به خاطر بازوها، ران‌ها، یا قسمت خاصی از بدنتان ناراحت بودید؟ اگر بخواهم حدس بزنم بیشتر شما از قسمتی در بدنتان ناراضی هستید یا به‌طور کل خودتان را سرزنش می‌کنید (و باید به این کار خاتمه دهید.) آیا تاکنون دوستی داشته‌اید که بسیار نحیف بوده اما همیشه از «تپل» بودنش در گذشته‌ها صحبت می‌کرده است؟ او این‌گونه حس می‌کرده زیرا آینه دروغ‌گو است. آنچه شما در انعکاستان می‌بینید ارتباط زیادی با آنچه در ذهنتان تصور می‌کنید دارد و فاصله زیادی با تصور دیگران از شما. بیشتر ما گناه سخت گرفتن به خودمان را یدک می‌کشیم. پس برای تشویق مقداری دوست داشتن خودمان در این مطلب فهرست ۱۰ دلیل برای جذاب بودن شما آورده‌ام:

1 – شما اهمیت می‌دهید.

نمی‌توان قیمتی برای اهمیت و ارزش‌گذاری خالص در نظر گرفت. سعی کنید تمام زندگی‌هایی که صرفاً با تفکر درباره آن‌ها و اهمیت دادن تحت تأثیر قرار داده‌اید را در ذهن بیاورید. چیزهای کمی جذاب‌تر از شفقت و غمخواری هستند.

2 – شما شخصیتی قوی دارید.

مهم نیست زندگی چه چیزی سر راهتان قرار می‌دهد، شما به حرکت رو به جلوتان ادامه می‌دهید. مهم نیست چند بار زمین بخورید، به برخاستن ادامه می‌دهید. مهم نیست چه سختی‌هایی می‌کشید، محکم می‌ایستید. توان شما در ایستادن، صادق بودن با خودتان و ادامه زندگی حکایت از شخصیت والایتان دارد.

3- موهای زیبایی دارید.

bartarinpanlsms.net-10

بلوند، مشکی، قهوه‌ای و … فرقی ندارد. بلند و مجلل، شیک و مرتب، کوتاه و بامزه همه‌اش خوب است. شاید اصلاً مو نداشته باشید، اشکالی ندارد؛ زیرا این‌گونه سرتان کاملاً نرم و یکنواخت است!

4 – لبخندتان باعث لبخند من می‌شود.

چیزی جذاب‌تر از یک لبخند خالص نیست. دندان‌های مروارید گونه‌تان را نشان دهید زیرا شادی مسری است.

5 – ذهن زیبا

آیا تاکنون لغت sapiosexual را در لغتنامه دیده‌اید؟ این لغت به معنای کسی است که عاشق هوش یا ذهن طرف مقابل می‌شود. ذهن زیبای شما باعث به وجود آمدن جاذبه در نظر من می‌گردد. عطش سیری‌ناپذیر شما برای کسب دانش فوق‌العاده جذاب می‌نماید.

6 – شما از دنیا راضی هستید.

کنجکاوی درباره دنیا و آنچه در آن است ویژگی بسیار جذابی است. پرسش مستمر «چرا؟» به معنای آن است که شما هیچ‌گاه خالی از دانستن، خواندن و صحبت کردن نمی‌گردید.

7- خنده، خنده، خنده، خرناس!

bartarinpanlsms.net-11

خندیدن یکی از بهترین فعالیت‌های سوزاندن کالری است. سعی کنید خنده‌هایتان را با همه به اشتراک بگذارید زیرا به‌اندازه کافی تاریکی در دنیا وجود دارد. سعی کنید در عوض یک سرچشمه نور باشید.

8 – احتـــــرام

بحث درباره مسائلی مانند سیاست و مذهب می‌تواند زاویه دیدمان را وسعت بخشد و به ما در شناختن دیگران کمک کند؛ اما توانایی شما در رفتار و برخورد برابر با دیگران بدون در نظر گرفتن آنچه هستند و تفاوت‌هایشان با شما یک ویژگی جذاب است که نشان می‌دهد شما شایسته احترام هستید.

9 – شما قدردان هستید.

حق‌شناسی شما نشان می‌دهد که شما قدردان انسان‌هایی که به شما کمک می‌کنند و نعمات زندگی هستید. اگر ما سپاسگزار آنچه داریم نباشیم، چگونه می‌توانیم فکر کنیم به دست آوردن آنچه نداریم به ما احساس بهتری خواهد داد؟ سپاسگزار بودن شما بسیار جذاب است.

bartarinpanlsms.net-12

شما هر آنچه هستید، هستید.

10-هیچ‌ چیز جذاب‌تر از این نیست که انسانی ۱۰۰ درصد در پوستش راحت باشد. عاشق بدنتان باشید. درباره آنچه هستید نیازی به عذرخواهی از هیچ‌کس ندارید. با اعتمادبه‌نفس راه بروید. خودتان

را در آغوش بگیرید زیرا شما زیبا هستید. عاشق خودتان باشید زیرا فوق‌العاده هستید. لبخند بزنید زیرا سزاوار لبخند هستید.

امیدوارم از این فهرست لذت برده باشید.